3 idiots full izle

Film Bilgileri
3 idiots full izle
2.491 views

Hindistan yapımı bir komedi filmine bayılacağınıza inanmıyorsanız 3 idiots filmini izlememişsiniz demektir. Son derece beğenilen bir yapım olarak pek çok kişi tarafından beğenilen ve ülkemizde vizyon imkanı olmadığı için pek çok kişinin internet üzerinden ulaştığı bir yapım olan 3 idiots son derece epik ve başarılı bir komedi filmi. Hindistan’da geçen film bir grup mühendislik öğrencisinin ilgi çekici yaşamını konu alan oldukça ilgi çekici bir yapım olarak başarılı filmler arasında yer alıyor. Her açıdan keyifli olan film yöresel dansların ve müziklerin  de yer aldığı ülkenin yaşam tarzını da yansıtan bir film olarak son derece başarılı. Bu nedenle pek çok açıdan keyif verici olan yapım özellikle de ülkemizde mühendislik okuyan gençler arasında da oldukça bilinen popüler bir yapım. Film uzun olmasına karşın sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel ve keyif dolu bir yolculuk vaat ediyor.

3 idiots izlemek için iyi bir internet bağlantısı çok önemli.  3 idiots online izleme seçenekleri arasında pek çok çözüm bulunmaktadır. Bu nedenle 3 idiots HD izlemek için uygun ve kaliteli bir site bulmak her açıdan önemlidir. Filmi HD izlemek sizin için son derece keyifli olsa da bunun için güçlü bir internet bağlantısı da çok önemli.

gdo-karakedi-izle

Komedi filmleri arasında özel bir yapım arıyorsanız 3 idiots film izleme isteğinizi tatmin edecek klasik komedi filmlerinden de farklı olan hoş bir yapım. Güzel bir öyküye sahip olan film sadece komedi anlamında değil bir filmden aradığınız pek çok duyguyu da size sunan özel bir çözüm olarak sizi son derece önemli çözüm sunacaktır. Bu nedenle izlemeniz pek çok açıdan tavsiye edilmektedir

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " 3 idiots full izle "
 1. Z 03 Temmuz 2013, 22:47 -

  bu filme 10 üzerinden 7 verilebilir diyen arkadaşa sesleniyorum stephan hawkingle aynı evde yaşayan bir eleştirmensin sanırım.bu filmi izlemeyen film izledim demesin.kesinlikle hayat felsefemi yansıtıyor ”ne olursan ol yeter ki insan ol” 10 üzerinden 70 veriyorum bende

 2. sonay 29 Ağustos 2013, 19:04 -

  muhteşem bi filmdi, 3 saat sürmesine rağmen hiç sıkılmadım. oyunculara, senaryoya hayran kaldım..emeği geçen herkesi çoook tebrik ederim:))

 3. ayhan 02 Eylül 2013, 02:19 -

  Flim tek kelimeyle harika

film izle full izle hd izle türkçe dublaj izle kesintisiz izle orjinal izle türkçe film izle
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss
Google+