Aashiqui 2 Full Hd Tek Part Türkçe Dublaj İzle

Aashiqui 2 Full Hd Tek Part Türkçe Dublaj İzle

2013 – Hindistan yapımı olan Aashiqui 2 filminin yönetmenliğini Mohit Suri yapmıştır. İzleyenler en iyi aşk filmlerinin arasında yer alabileceğini belirtmişlerdir. Gerçekten de hem konusuyla hem de müzikleriyle ön plana çıkan bir aşk öyküsüyle sizi de kendine bağlayacak bir yapım olmuştur.
koku-izle

Tek part Aashiqui 2 izle filminde alkol yüzünden her şeyini kaybeden bir starı ve barlarda şarkı söyleyen bir süperstarın hikâyesi konu alınmıştır. Birbirlerine delice aşık olsalar da ön yargıların ve üçüncü kişilerin sözleriyle bitme noktasına gelen bir aşk öyküsüdür.

Son zamanlarda oldukça iyi filmlerle karşımıza çıkan Hindistan sineması bu başarının tesadüf olmadığı bu yapımla bir kez daha izleyenlere kanıtlamıştır. Sizde Hindistan sinemasını ve aşk filmlerini sevenlerdenseniz bu filmi kaçırmamanızı söyleyebilirim. Türünü sevenler ve izlemek isteyenler için Aashiqui 2 hd izle filmi sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>