Beyaz Saray Düştü

Beyaz Saray Düştü filmi Filmizlense.com’da yerini almıştır. Film oldukça sürükleyicidir hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Kızını oldukça çok seven ve ona değer veren bir baba olan John Cale, kızını etkilemek ve onun beğenisini kazanmak için gizli servisle ilgili bir işte çalışmak istemektedir. Bu konuda çalışmalar yapan Cale, Başkan’ın korumalarından biri olmak için başvuruda bulunmuştur. Başvurusu ise olumsuz bir cevap almıştır. Bu durumu kızına nasıl söyleyeceğini düşünen Cale, kızını da alıp Beyaz Saray’da düzenlenen bir geziye katılmak için yola çıkar. Beyaz Saray’a gelip gezmeye başladıklarında ise işler oldukça karışır. Bir grup asker Beyaz Saray’ı işgal etmiş, Başkan ve ailesini tehdit altında bırakmıştır. Beyaz Saray Düştü izlerken keyif alacağınız bir filmdir.

Bu durumla başa çıkmak ise Cale’e düşecektir. Beyaz Saray Düştü oldukça heyecanlı bir film olarak karşınıza çıkmaktadır.

Beyaz Saray Düştü” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>