250_o_773831_dehset-kaseti

Dehşet Kaseti Türkçe Dublaj izle

2012 tarihli ilk filmin devamı niteliğinde olan yapımda kayıp bir öğrenciyi arayan iki özel dedektifin yaşadıkları beyazperdede son derece ilgi görmüştü. Öğrenciyi bulmak için evini araştıran dedektifler bir VHS kaset koleksiyonu bulurlar. Fakat bunlar içlerinde korkunç görüntüler olan sıra dışı ilgi çekici bir arşivin parçalarıdır. İzledikleri her bir kasette, kaybolan öğrencinin akıbeti hakkında daha karanlık ipuçlarına doğru sürüklenirler. 8 ayrı yönetmenin ortak çalışması olan korku ve gerilim filmi 5 ayrı kısa bölümden oluşuyor. Yönetmenliği üstlenen isimler Simon Barrett, Jason Eisener, Gareth Evans, Gregg Hale, Eduardo Sánchez, Timo Tjahjanto ve Adam Wingard gibi başarılı isimler.

Son dönemde ilgi çekici yapımlardan biri olan Dehşet Kaseti korku ve gerilim anlamında özgün yapımlardan biridir. İlk filmi ile son derece başarılı bir çizgi yakalayan film 2.sinde daha yüksek bir kalite ve özenle sunulmuş durumda. Bu da pek çok kişinin filmi izlemesine neden olmuş. Ancak pek çok kişi Dehşet Kaseti izlemek için interneti tercih ediyor.

dehset-kasedi-izle

Dehşet Kaseti online izleme sayılarına göre en çok izlenen korku filmlerinden biri. Yapımın bu kadar çok ilgi görmesine neden olan şey ise kuşkusuz özgün ve doğal bir yapısı olması olarak gösterilebilir. Bu durum korku filmleri için gerçekten çok önemli bir detay. Bunun yanında eğer mümkünse Dehşet Kaseti HD izlenmesi gereken yapımlardan biridir. Çünkü detaylar ve film buna ihtiyaç duymaktadır. Ancak bunun için öncelikle kaliteli bir site bulmak ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olmak gerekir.

Dehşet Kaseti kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım olarak sizi son derece memnun edecektir. Eğer izlemediyseniz öncelikle filmin ilkini de izlemeniz tavsiye edilir.

Dehşet Kaseti Türkçe Dublaj izle” üzerine 3 düşünce

  1. Sami

    Bu kadar kişi yazmış ama bi kişi daha yazsa fena olmaz Süperdi hatta şahaneydi şarkı hariç Zubi duBi zubi DuBi )

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>