elysium yeni cennet hd

Elysium Yeni Cennet Filmini İzle

Uzun zamandır beklenen Elysium: Yeni Cennet filminin yönetmenliğini Neill Blomkamp üstlenmiştir. İzleyicilerden tam not alan bu filmle önce ki başarılarının bir tesadüf olmadığını bir kez daha kanıtlamıştır. Elysium: Yeni Cennet tek part izle filminin başrollerinde ise başarılı oyuncu Matt Damon oynamaktadır.
koku-izle

Elysium: Yeni Cennet Türkçe altyazılı izle filmi 2154 yılında geçmektedir. Bu yıllarda insanlar iki sınıfa ayrılmaktadır. Zenginler Elysium adı verilen bir uzay istasyonunda yaşarken, yoksullar da yıkılan dünya da yaşamaktadırlar. Birçoğu yaşamla ölüm arasında mücadele verirken, Elysium’da bulunan medikal olanaklara ihtiyaçları vardır. Fakat Elysium’da yaşayan kesim dünyadan göçü engellemiştir.

Bilimkurgu sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm güzel bir film. Size aksiyonu yaşatırken aynı zamanda da duygulandıran bir yapım olduğunu da söylemek mümkündür. Film izlemek isteyenler için sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>