g-i-joe-misilleme-full-izle

G.I. Joe: Misilleme Full izle

İnternet sitemizden G.I. Joe: Misilleme filmini hd izle

İnternet sitemizden G.I. Joe: Misilleme HD izleyebilir, kesintisiz ve donmadan film keyfine sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizin en güncel filmleri arasında yer alan G.I. Joe: Misilleme filmi vizyon tarihi ile birlikte internet sitemizde sizlerin seyir zevkine sunulmuştur.

2013 yapımı olan film Amerikan yapımıdır. Amerikan yapımı G.I. Joe: Misilleme filminin senaryosunu rhett Reese ve Paul Wernick yazmıştır. Senaryosu bir hayli ilginç ve ilgi çekici olan filmi yönetmenliğini ise Jon Chu üstlenmiştir. Har kulede bir performansla film yönetmenliğini tamamlamış ve sinema eleştirmenlerinden Jon Chu tam not almayı başarmıştır.

misilleme-izle

Filmin oyuncu kadrosu ise tam anlamıyla bir yıldızlar karmasıdır. Hollywood filmlerinin önde gelen başrol oyuncularından Bruce Willis filmin iki başrolünden biridir. Bruce Willis oynadığı her film için bir markadır ve G.I. Joe: Misilleme filminin de kalitesine kalite katmıştır. Ayrıca Hollywood filmlerinin diğer marka oyuncuları da bu filmde yer almaktadır. Bu oyuncular arasında Ray Steyenson, Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Arnold Vosloo gibi tecrübeli ve çok kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahiptir.

Filmin süresi 110 dakikadır ve filmlerin izlenebilirliği açısından çok iyi bir süreye sahiptir. Filmin 110 dakika olması ve bu süreçte hiçbir şekilde odağınızı dağıttırmayacak kalitede olması nedeniyle sürenin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir filmdir G.I. Joe: Misilleme.

Filmin ana kategorileri bilim kurgu, aksiyon ve maceradır. Bu kategorilerde 2013 yılında girmiş ve bütün zamanların en iyi filmleri arasında yerini almış bir filmdir. Ayrıca Türkiye de ve özellikle de Avrupa, Amerika Birleşik Devletlerinde bu film milyonlarca gişe yapmıştır. G.I. Joe: Misilleme filminin sinemaya 3 boyutlu çıktığını da dip not olarak belirtmek gerekmektedir.

G.I. Joe: Misilleme Full izle” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>