gocebe-thehost-izle

Göçebe Film full izle

Göçebe filmi artık son dönemde klasikleşmesine rağmen oldukça talep edilen bir konuda çekilmiş hoş detayların olduğu güçlü bir yapım. Dünya bir uzaylı türünün istilasına uğramış ve tüm insanlık virüs biçimde yayılan bu çok güçlü türe yenik düşmüştür. İnsan bedenlerine hiçbir zarar vermeden bilinçlerini ve ruhlarını ele geçiren ve Wanderer denilen bu tür bir şekilde dünyaya da barışı getirmiştir. Bu önemli virüs istilasısonrası bedeni ve zihni ele geçirilmeden kalan bir avuç insan grubu yakalanmadan yaşamaya çalışmaktadır. Melanie Stryder’dan bu insanlardan biriyken Jared Hower adında hala ‘insan’ olan bir genç ile karşılaşır ve ikili çok geçmeden aşık olur. Güvenli bölgede olmadıkları için Melanie bir şekilde yakalanır ve istilacıların eline geçer. Bedeni ve zihni artık ele geçirilmiştir. Melanie’nin güçlü duygularını ve iradesini kullanarak yeryüzünde yaşayan son insanların yerini tespit etmeye çalışan güçler, genç kıza tam anlamıyla hakim olabilmişler midir?

Filmin konusu bu şekilde ve arkasında da önemli isimler var. Alacakaranlık serisiyle dünyayı sallayan Stephenie Meyer’ın romanından bilim-kurgu ve gerilim sinemasının başarılı yönetmeni Andrew Niccol tarafından uyarlanarak beyazperdeye aktarılan filmin başrolünü ise genç oyuncu Saoirse Ronan üstleniyor.

göcebe-izle

Göçebe film izlemek isteyen herkesi memnun edebilecek çok önemli bir yapım. Göçebe izlemek için pek çok kişi gibi siz de online çözümleri tercih edebilirsiniz. Göçebe HD izlemek için başarılı ve teknik altyapısı düzgün bir site bulmak pek çok açıdan son derece önemlidir. Bu nedenle de filmi izlemek için siz de pek çok  kişi gibi kaliteli bir site bulmaya önem vermelisiniz. Son derece akıcı ve güçlü bir yapım olan Göçebe sizi son derece memnun edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>