hangover-3-izle

Hangover 3 izle

Komedi filmleri serisiyle büyük bir üne kavuşan hangover, üçüncü ve son filminde yine izleyicilerini gülmekten kırıp geçirmektedir. Amerikan yapımı olan ve üçüncü film hangover 3 izle oyuncu kadrosundaki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis yine birlikte rol almaktadır. Kurt sürüsü olarak adlandırılan ekibin başından geçecek olaylar yine birbirinden ilginç ve komiktir. Todd Phillips yönetmenliği ile büyük takdiri hak etmektedir ve son derece başarılı bir film çekmiştir. Kahramanlarımız bu sefer çok farklı bir maceraya çıkacaktır. Yani ortada ne nişan ne de düğün vardır. Hatta görünüş sanıldığından da sakin gibidir.

Hangover 3 film izle kurt sürüsü olarak adlandırılan kahramanlarımızın ortalığı birbirine kattıkları ve Bangkok’ta sabahladığı o nişanın üzerinden tam iki yıl geçmiştir. Artık daha da durulmuş kendi hallerinde görünmektedirler. Kendilerine göre kimseye karışmadan ve özellikle başlarına bela almadan sakin bir hayatları olmaktadır. Hatta sahip oldukları dövmeleri bile sildirmişlerdir. Çünkü belayı asıl çeken kişi olan chow hapishanededir. Durum böyle olunca kahramanlarımızın neden beladan uzak oldukları daha net anlaşılmaktadır. Alan ise durumun bu kadar sakin olmasından son derece rahatsızdır. Alan ilaç almayı bırakmış ve sessiz sakin bir hayat sürmektedir. Hangover 3 online izle alan’ın nöbetleri de başlamaktadır. Ona yardım edebilecek kişiler ise bizim meşhur kurt sürümüzden başkası değildir. Ekibimiz sorumluluk alacak ve alan için gerekli yardımı yapacaklardır. Sonucun ne olduğunu görebilmeniz için filmi izlemeniz gerekmektedir.

hangover-3-izle

Web sitemizden hangover 3 hd izle son derece kaliteli görüntü seçeneği ile yüksek çözünürlükte sinema keyfi yaşayacaksınız. Tüm sevdiklerinizle harika bir komedinin tadını çıkaracak ve kendinizi kurt sürüsünün arasında bulacaksınız. En keyifli yanı ise filmi izlerken hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>