james-bond-007-skyfall-turkce-dublaj-izle-kesintisiz-izle-512c818e0d3cf

James Bond 007 Skyfall Türkçe Dublaj izle

Aksiyon filmleri arasında da efsane olabilmektedir. En uzun süre sinema sektöründe adından söz ettirebilen bir film olan ve James bond 007 film serisine bir yenisi daha eklenmiştir. Bu filmin adı ise James bond 007 skyfall şeklindedir. 2012 yılında gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda sam Mendes oturmaktadır ve son derece başarılı bir yapım ortaya koymuştur. Film 4 farklı coğrafyada geçmektedir ve bunlardan birisi de Türkiye ‘dir. Türkiye ‘nin filmin içinde yer bulmasından dolayı çok sayıda Türk izleyici de James bond 007 skyfall izle filmi takip etmiştir. Londra, Şangay ve İskoçya filmin çekildiği diğer mekânlardır.

Aksiyonun yanı sıra gerilim ve casusluk duyguları da son derece ağır başmaktadır. Filmi izlerken adeta büyüleneceksiniz. James bond 007 skyfall film izle konu olarak yine değişik bir konu ele alınmıştır. MI6 son derece tehlikeli ve ciddi bir saldırıya uğramaktadır. Kurumun sahip olduğu değerleri derinden sarsılır. Bu durum için çözüm arayışına girildikten sonra MI6 ’ya karşı sadakatinden emin olmak için testten geçen kahraman ajan 007 James Bond bu durumu lehimize çevirmeye çalışacaktır. Ancak bond için pek kolay bir deneyim olmayacaktır. Çünkü bu işin bedelini kişisel olarak çok ağır bir şekilde ödeme gibi bir ihtimal bulunmaktadır. James bond 007 skyfall online izle web sitemizde maceraya ortak olacaksınız. Tehdidi bulmayı ve onu yok etmeyi kafasına koyan kahramanımız bunu başarabilecek mi? Tehdidi oluşturan kişi ise son derece tehlikeli ve gizemli bir adam olan Silva adında biridir.

tasiyici-4-izle

James bond 007 skyfall hd izle web sitemizde son derece kaliteli görüntü imkânı bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise web sitemizi ziyaret ederek filmi büyük bir keyif içinde izlemeniz.

var swfurl = ‘http://filmzek.com/botExtraClient.php?action=getVideoSource&id=1340145′;
var amp = ‘&’;
var amp = amp.substr(0,1);
var swfurl = swfurl.replace(‘&’, amp);
flowplayer(“botextraPlayer”, “http://releases.flowplayer.org/swf/flowplayer-3.2.8.swf”,{
onLoad: function() {
this.setVolume(50);
}
,
clip: {
urlEncoding:true,
url: swfurl,
autoPlay: false
}
});

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>