Kahraman Uzaylılar Full Hd Tek Part Türkçe Dublaj İzle

Kahraman Uzaylılar Full Hd Tek Part Türkçe Dublaj İzle

Bu eğlenceli animasyon filminin yönetmen koltuğuna Cal Brunker oturmaktadır. Bu sene çıkan çoğu filmden eğlenceli olan bu yapım sizi de kendisine bağlayacaktır. Kahraman uzaylılar full izle filmi ana karakterlerden çok yan karakterlerle izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Bazı kişiler bu animasyonu beğenmese de ben izlerken oldukça keyif aldım.

kanıt-izle
Kahraman uzaylılar tek part izle filminin konusuna gelecek olursak isminden de belli olduğu gibi komik uzaylı kahramanlarımızın maceraları anlatılmıştır. Dünya dışı gezegende yaşayan Baab ülkesinde ulusal bir astronottur ve herkes tarafından sevilen bir kahramandır. Bir de teknoloji ustası kardeşi Gary vardır. İkisi yan yana geldiğinde ise macera dolu anlar başlar.

Sizde animasyon filmleri sevenler arasındaysanız bu filmi kaçırmayın derim. Kahraman uzaylılar filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>