karaoğlan

Karaoğlan 2013 izle, Karaoğlan full izle

Karaoğlan filmi izlemek için Filmizlense.com adresimizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Karaoğlan filmini full hd kalitede izleyebilirsiniz.

Karaoğlan full hd kalitede izlenebilir durumda sizler için hazırlanmıştır.

Karaoğlan filmi konusu

Film Türkler ve Moğollar arasında yaşanan olayları, savaşları anlatmaktadır. Fetih 1453 tarzı yapılan bu filmin efektleri biraz eleştirildi.

Dönemin en sağlam askeri yapısına sahip Moğollar, Anadolu kapılarına dayanmışlardır. Türk-Moğol savaşının çıkması an meselesidir. Bu istiladan kurtulmanın tek yolu Türk devletleri arasında birlik oluşturmaktır. Altın Ordu Devleti de bu birliğe katılmak istemektedir. Ama bu birliği gerçekleştirmenin yolu o kadar kolay değildir.

Anadolu’dan başlayıp Kafkas dağlarına kadar uzanacak heyecan dolu yolculuk, on binlerce kişilik üç dev ordunun kıran kırana savaşına yol açar. Artık Anadolu’nun kaderi Karaoğlan’ın elindedir. Ele avuca sığmayan güzeller güzeli Bayırgülü, Asya’nın en iyi kılıç kullanan adamı Baybora, büyük savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu büyük destanın kader ortaklarıdır.

Bakalım film bizi nerelere götürecek.

Not: Açılmayan filmleri bize bildiriniz. Eğer film vizyona yeni girdiyse belirli aralıklar ile siteyi ziyaret ederek yeniden kontrol ediniz.

Karaoğlan 2013 izle, Karaoğlan full izle” üzerine 14 düşünce

  1. admin Yazar

    Sayfayı takip ederek film hakkında güncel bilgileri yakalayabilir ve karaoğlan 2013 filmini izleyebilirsiniz

    Yanıtla
  2. Geri izleme: zerrin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>