Kasaba Kızları Full izle

08-07-2013

Film Bilgileri
Kasaba Kızları Full izle
2.957 views

Kanada yapımı olan Kasaba Kızları filmi aksiyon ve suç filmi olmasının yanı sıra olayları komik yönleriyle sahnelemesiyle de iyi bir komedi filmi olarak göze çarpıyor. Todd hayatı boyunca sevdiği kız olan Cammie’ye evlenme teklifi yapmak için hazırlanıyordur. Bu teklifin de mükemmel ve yıllarca unutulmayacak kadar güzel olmasını istemektedir. Ama planlanmayan bir şey olur ve Todd’un sakar ve tembel kardeşi Salinger gelir. Üstüne bir de özgür ve çılgın kız arkadaşı Masha’da gelince olaylar iyice sarpa sarar.

2013 yapımı Peter Wellington ’un yönettiği ve birbirinden yetenekli oyuncuların boy gösterdiği Kasaba Kızları ( Cottage Country ) filmini Türkçe alt yazılı izleyebilirsiniz. Kasaba Kızları ( Cottage Country ) filminin oyuncu kadrosu: Benjamin Ayres, Jim Annan, Malin Akerman ve birçok yardımcı oyuncudan oluşur. Kasaba Kızları ( Cottage Country ) filminin konusu: Todd çok sevdiği Cammie ‘ e evlenme teklif edecektir bu yüzden onu yazlığına davet eder. Her şeyin planlamış ve mükemmel olacağını düşünmektedir.. Fakat Todd ‘un sorumsuz kardeşi Salinger ve onun sevgilisi çılgın Masha ‘nın gelmesi ile işler çığırından çıkar…

Sitemizde Kasaba Kızları ( Cottage Country ) full izleme seçeneğimizde mevcuttur. Kasaba Kızları ( Cottage Country ) filmini izlerken adeta gerçek uzaklaşacaksınız ve kendinizi sonunu hiç istemediğiniz bir dünyanın içerisinde bulacaksınız. Kasaba Kızları ( Cottage Country ) hd izlemek için sitemize girip hd izle butonuna tıklamanız yararlı olabilir. Çünkü bizler sitemizde sizin gibi birçok kullanıcıya hitap eden filmler bulunduruyoruz ve eklemeye devam ediyoruz. Eğer sizde birçok filmi hd kalitesiyle izlemek istiyorsanız bir an önce sitemize kaydolun ve ya misafir girişiyle filmleri izleyin.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
film izle full izle hd izle türkçe dublaj izle kesintisiz izle orjinal izle türkçe film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Google+