pasifik savaşı türkçe dublaj izle

Pasifik Savaşı Türkçe Dublaj İzle

19 Temmuz 2013 ‘de ülkemizde vizyona giren tek part pasifik savaşı filminin yönetmenliğini “Pan’ın Labirenti” – “ Hobbit: Beklenmeyen Yolculuk” gibi bildiğimiz filmleri yöneten Guillermo del Toro yapmıştır. Bu filmde de diğer filmlerinde olduğu gibi iyi bir iş çıkardığını söylemek yanlış olmaz. Zaten bu kadar başarılı bir yönetmenden böyle bir film beklenirdi demekten kendimi alamıyorum.
kanıt-izle

Kısaca pasifik savaşı full izle filminde bahsedecek olursak… Film denizden yükselen Kaiju adın da ki canavarların dünyaya saldırmasını konu almaktadır. Kaiju’lar birçok insanın canını alacak ve dünyayı yok edecek bir savaş balatırlar. Hiçbir insan gücünün yetmediği bu canavarlar için özel bir silah hazırlanır. Bu silahlar ise insan beyniyle yönlendirilebilen robotlar. Onlar bile Kaiju’ların karşısında zorlanmaktadırlar. Artık bütün dünyanın kaderi eski bir pilota ve bir stajere bağlıdır.

Bakalım bu iki kişi bütün dünyayı kurtarabilecek mi? Bilimkurgu severlerinin kaçırmaması gereken güzel bir yapım ve izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Online pasifik savaşı filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>