Selam full izle

Film Bilgileri
Selam full izle
4.489 views

Selam 2013 Yapımı bir Türk filmi ve sıradan filmlerden farklı bir senaryoya sahip. Üç öğretmenin hayatı anlatılıyor. Başrollerinde Burçin Abdullah, Fatma Karanfil ve Emre Karakoç yer alırken, film dev oyuncu kadrosunu da bünyesinde barındırıyor. Film dram türünde bir yapım, konusu ise şöyle; Harun, Zehra ve Âdem idealleri olan 3 öğretmendir. Eğitim aşkıyla geride ailelerini, yurtlarını bırakarak, 3 farklı kıtaya doğru yola koyulurlar. Âdem, Bosna Hersek’e doğru yollara düşerken, geride hamile eşini bırakmıştır. Zehra ise Afganistan’a doğru giderken âşık olduğu Harun’un sevgisini yüreğine gömecektir. Harun ise geçmişi bir kenara bırakarak, fakirliğin halen hüküm sürdüğü eski sömürge devleti Senegal’e doğru yola çıkmaktadır. Açlığın, yoksulluğun hatta yer yer halen savaşın hüküm sürdüğü bu farklı topraklara barışı, dostluğu, kardeşliği ve yardım götürmeyi amaç edinen isimsiz kahramanlar, eğitim aşkını kendi yaşamlarının üstüne koyarlar. Her ülkeye yeni hatıralar, yeni hayatlar hediye ederler… Yönetmenliğini Levent Demir kale’nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise Yunus Emre Yıldırımer ve Hasan Nihat Sütçü de yer alıyor…

parti-zamani-izle

Bir dram anlatılıyor ve tarihin gerisinde kalmış konulara da değiniliyor. Türk yapımı bu film vizyona girdiğinde büyük beğeni ve övgü topladı. Öğretmenlik mesleğinin de yüceliğini seyircisine gösteriyor.

Selam hd izlemek istiyorsanız, Selam online izleme seçeneğini sitemizden kullanabilir ve filmi kaliteli ve net izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Gelişmiş teknolojinin bu büyük hizmeti ile siz de tanışın, site içerisinde kullanıcının aradığını kolaylıkla bulabilmesi için filmlerimiz, türlerine ve gösterim yıllarına göre kategorize edilmiştir. Filmlerin kolayca bulunabilmesi ve tanınması adına filmlerin afişleri de isimlerinin yanında mevcut tutulmaktadır. Filmlerin videolarının alt kısımlarında filmle ilgili görüşlerinizi bildirebilmeniz içinde yorum yapma alanı mevcuttur.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Selam full izle "
  1. T 13 Haziran 2013, 06:57 -

    sevginin dilde,ırkta,renkte değil yürekte olduğunu anlamak istiyorsanız KESİNLİKLE seyredin..!!

  2. ercan 24 Haziran 2013, 01:42 -

    şu film neden internete düşmüyor sağa sola küfredecem o olacak adamı cinnet geçirttirmeyin çok bi hasılatı varmış gibi 2 yılda internete düşüyor demir adam 2 haftada düştü şu nalet film düşmedi nete

film izle full izle hd izle türkçe dublaj izle kesintisiz izle orjinal izle türkçe film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
Google+