sevimli-canavarlar-universitesi-izle

Sevimli Canavarlar üniversitesi full

Sevimli Canavarlar Üniversitesi

Tüm dünyayı saran animasyon film tutkusu her yaştan izleyici için son derece keyif verici oluyor. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de keyif aldığı filmler birbiri ardına vizyona girdikçe çok keyif verici olmaya devam ediyor. Artan teknik gelişmeler sayesinde bu yapımlar ile sık sık karşı karşıya geliyoruz. Sevimli Canavarlar serisi de bu başarılı yapımlardan biri. Çok beğenilen seri özellikle son filmi ile büyük ilgi gördü

Mike ve Sully Sevimli Canavarlar’ın ilk filminden sonra yeniden beraberler. Canavar olmak öğrenilebilir! Bu sefer maceranın öncesine, ikilinin üniversite günlerine dönüyoruz. İkilinin henüz sıkı dost olmadığı ve hatta ilk tanıştıklarında aslında çok da iyi anlaşamıyor olduklarına tanık oluyoruz filmin başında fakat daha sonra bu sıkı dostluğun nasıl başladığına, birbirlerinin farklıklarına nasıl tahammül ederek bunların üstesinden geldiklerini görüyoruz.

 sevimli-canavalar-izle

Dünyanın en önde gelen animasyon  yapımlarını sunan Pixar stüdyolarının çok sevilen animasyonunda orijinal dublaj kadrosunda Billy Crystal, John Goodman ve Steve Buscemi gibi isimler karakterlere hayat verirken yönetmen koltuğunda Dan Scanlon oturuyor. Ülkemizde de yapım son derece önemli isimler tarafından seslendirilmişti.

Eğer animasyon yapımları seviyorsanız Sevimli Canavarlar Üniversitesi filmi izlemeniz gereken filmlerden biri olarak gösterilebilir. Sevimli Canavarlar Üniversitesi online izlemek için uygun bir site aracılığı ile uygun olan bir film. Sevimli Canavarlar Üniversitesi HD izleyerek TV ve benzeri cihazlarda büyük bir keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yapım. Son derece akıcı olan film pek çok kişi tarafından son derece önemli yorumlar alıyor.

Sevimli Canavarlar Üniversitesi izlenmesi gereken komedi dolu eğlenceli bir yapım olarak aile boyu eğlence için önerilmektedir. Kaliteli ve özenli bir yapım olan Sevimli Canavarlar Üniversitesi  sizi mutlu edecektir.

Sevimli Canavarlar üniversitesi full” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>