Şeytan Bebek – Hell Baby İzle

Şeytan bebek full izle filminin yönetmenlik koltuğuna Thomas Lennon ve Robert Ben Garant oturmuştur. Komedi – korku türünde olan bu film bir sürü saçmalıklarla doludur. Korkuya dair hiç birşey bulamayacağınız saçma olaylar silsilesinin bir araya gelmesi sonucu oluşan absürd komedilerden biridir.

Şeytan bebek tek part izle filmini kısaca özetleyecek olursak, evli bir çift yeni evlerine taşınırlar. Bu mahallenin iyi olduğunu duysalar da evin bambaşka bir hikayesi vardır. Vanessa ve Jack hikayeleri duysalar da o evde mutlu olmaya çalışırlar. Hamile olan Vanessa’da ise garip değişiklikler başlamıştır. Eşi bu değişiklikleri yavaş yavaş farketmeye başlayınca olayların ardı arkası kesilmez.

Boş zamanlarda izlenebilecek olan yada izlemeseniz de çok şey kaybetmeyeceğiniz bir yapım olduğunu düşünüyorum. Yine de izlemek isteyenler için film sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler.

hell-baby-kan-evi-sahnesi_7012985-11480_640x360

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>