tasiyici-4-izle

Taşıyıcı 4 Türkçe Dublaj full izle

Aksiyon filmleri izleyicilerin hep ilgisini çekmiştir. Ancak bu filmlerin yaklaşık olarak yüz dakikaya sığması izleyenlerin hevesini kursağında bırakmaktadır. Çünkü aksiyon hemen bitebilen bir şey değildir ve devam etmek zorundadır. Taşıyıcı adlı film serisi son derece başarılıdır. Çünkü daha önce üç tane çekilen filmin en sonunda dördüncüsü de çıkmaktadır. İlk üç filmde birbirinden farklı hikâyeler sunan filmin başrolünde jason statham bulunmaktadır. Taşıyıcı 4 izle ilk üç filmle bağlantılı olarak ilerleme durumunda bulunan film serisinin yönetmenlik koltuğu ise sürekli değişiklik göstermektedir.

Taşıyıcı 4 film izle bundan önceki üç filmin hikâyelerini biraz anımsayacak olursak web sitemizden taşıyıcı 4 adlı filmi izlemek daha eğlenceli bir duruma gelecektir. İlk filmde paralı bir asker olarak tanımlanan frank, bir kutuyu taşımakla görevlendirilmişti ancak kutu sanıldığı gibi basit bir parça değildi ve maceralara sürüklenmişti. Serinin ikinci filminde frank artık temiz işler yapmak için her şeyden elini uzak tutmaktadır. Ancak burada da macera peşini bırakmayacak ve daha da zorlu bir göreve çıkacaktır. Serinin üçüncü filminde ise kaçırılan bir kızı Ukrayna ‘ya götürme işine bulaşmıştır. Kaçırılan kız sıradan bir kız olmadığı için dikkatli davranması gereken frank, birçok tehlikeden son anda kızla birlikte kurtulmayı başarmıştır. İşin kötüsü ise artık frank kıza âşıktır. Taşıyıcı 4 online izle serinin devam filminde ne tarz bir hikaye olacağı izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Kesin bir durum vardır ki ilk üç filmden daha zorlu bir görev frank martin ‘i beklemektedir.

tasiyici-4-izle

Taşıyıcı 4 hd izle web sitemizde orijinal dil, altyazı ve Türkçe dublaj seçenekleriyle taşıyıcı 4 filmini seyretme imkânınız bulunmaktadır. Hem de hd kalitede görüntü ile kendinizi aksiyonun ortasında bulacaksınız.

Taşıyıcı 4 Türkçe Dublaj full izle” üzerine 55 düşünce

  1. Engin

    sevgili gülhan ben bu işin içinde biri olarak yazıyorum bu yorumu.sana soruyorum peki bu hale bu duruma düşüren kim?din dil. ırk ayrımı yapmıyorum önce insanlık benim için..ama üzülerek söyluyorum gördüklerım ve yaşadıklarım bana fazlasıyla yettı .been bir dükkana girdiğimde eger bana ‘bir daha dükkana gelmeyın size bir şey satmıyoruz deniyorsa yada ‘yolda yürürken tc askeri deyıp senı taşlıyorsalar’demekki burada bir sorun var.herkes iğneyi önce kendisine batırsın buna bende dahıl….

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>