karate kid

The Karate Kid izle

The Karate Kid filminin içerisinde aksiyon filmlerinin baş yıldızı ve vazgeçilmez oyuncusu Jackie Chan dikkatleri çekiyor. Kahramanımız Dre Parker Daha 10′lu yaşların başındadır, Amerika’da mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşarken annesinin ani çıkan bir işi yüzünden dünyanın en büyük ve kalabalık ülkesi Çin’e taşınmak zorunda kalacaktırlar. Dre Çin’deki yaşamına ayak uydurmakta zorlanacak, aynı zamanda başladığı okuldaki bir kıza da âşık olacaktır. Aslında kız da Dre için aynı şeyleri hissetmektedir. Ama aralarındaki sosyo-kültürel farklılıklar onların bir ilişkiye başlamalarına büyük engel olarak var olmaktadır. Aynı kızdan hoşlanan ve aynı zamanda okulun da karate yıldızı olan bir çocuk Dre’yi rahat bırakmamaktadır. Dre o sırada bir kung fu ustası ile tanışacak ve hayatı tamamen değişecektir.50 bin kişinin 6,2 puan vermesiyle izlenebilir bir film olduğunu bizlere gösteren yapımın başrolünde usta oyuncu Jackie Chan oynuyor. Miagi San’ı her ne kadar özlemiş olsak da yeni nesil film için seçilen Jackie Chan de en az Miagi San kadar başarılı bir performans sergiliyor. Acaba kahramanımız başına bela olan Çinli çocuktan kurtulabilecek mi? Âşık olduğu kızla beraber olabilecek mi? Hep beraber izleyip görelim.

The Karate Kid online izlemek istiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sitemizde film The Karate Kid hd izleme seçeneği ile sizlere sunuluyor. Hd günümüz film formatlarında sıklıkla rastlanan bir gösterim türü oldu ve pek çok kişi tarafından rağbet gördü. Bu görüntü sayesinde filmler daha net ve anlaşılır. Artık yalnızca sinemada değil aynı zamanda evinizde de sitemiz sayesinde filmleri hd kalitesinde bulabilecek ve izleyebileceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

 

The Karate Kid izle” üzerine 23 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>