zindan adası İzle

Zindan Adası Türkçe Dublaj İzle

Oscar ödüllü yönetmen Martin Scorsese’nin yönettiği bu film sizi düşünmeye itecektir. Aklınızla oynayan ama bir o kadar da sürükleyici bir yapımı sizlerle paylaşıyoruz. İzlediğiniz de hayatım da izlediğim en güzel filmlerden biri diyeceğinize eminim. Eğer demiyorsanız filmi anlamıyorsunuz demektir. Herkesin anlamayacağı ve dikkatle izlenmesi gereken zekice hazırlanmış bir senaryo… Tabi oyunculuklar da gerçekten harika. Başrollerin de Leonardo DiCaprio ve Mark Ruffalo gibi kaliteli oyuncular oynamaktadır. Türkçe dublaj zindan adası izle filmi ile ilgili söylenecek çok şey olsa da kısaca özetinden bahsedeyim.
kanıt-izle

Ada da bulunan suçluların gönderildiği bir akıl hastanesinden aniden kaybolan bir katilin soruşturmasını yürüten iki dedektifin hikâyesini konu almaktadır.

Gerçekten baş döndüren bir hikâyeye sahip olan film izleyenleri kendine hayran bırakacak. Tek part zindan adası filmi izlemeniz için sitemize eklenmiştir. Umarım sizde benim kadar bu filmi beğenirsiniz. İyi Seyirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>