zorolum5

Zor Ölüm 5 Hd izle

Bruce Willis McClane karakterini 1988′deki ilk filminden beri canlandırıyor, yeni filmi A Good Day to Die Hard (Ölmek İçin Güzel Bir Gün) ile tekrar vizyonda göreceğiz. Önceki serilerde, geçen yılların artık yaşlandırdığı polis memuru John McClane (Bruce Willis), karısından boşanmış ve alkol tedavisi görmektedir. Artık polis departmanında çalışmayan McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip etmektedir. Matthew “Matt” Farrell ( Justin Long)isimli genç bir korsanı tutuklamak için giderken, trafiğin içinde sıkışmış durumda, terörist saldırıların modern bir versiyonuna şahit olacak ve yaşayacaktır. Serinin 5. filmi Zor Ölüm 5te ise polis McClane’in ölümlerden her zaman sıyrılması kaldığı yerden devam ediyor. Rus lider hapishaneden kaçar ve oğlu Jack de bu Rus terörist tarafından kaçırılır. Başında bela eksik olmayan McClane’i yine Zor bir ölüm beklemektedir. Zor Ölüm 5 izle sizlerle.

Zor ölüm 5 hd izleme kalitesi ile sitemize yüklenmiştir. Kaliteli hizmet birlikte bu müthiş aksiyon filmini siz de izlemek istiyorsanız sitemizi tek tık ile ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Filmi izlemeden önce fragmanını da sitemizde bulabilirsiniz, ayrıca izledikten sonra film hakkındaki görüşlerinizi de bizlere iletebilirsiniz.

zor-olum-izle

Aksiyon türü, içeriğinde en hızlı kareler bulunduran film türüdür ve her bir karesi görüntü açısında önemlidir. Bu nedenle görüntünün net ve anlaşılır olması gerekmektedir. Zor Ölüm 5 online izlemek ve hd kalitesinde evinizde sizler de sinema keyfi yapmak istiyorsanız, sitemiz hizmetinizdedir.

Sitemizde film izlerken asla donan videolar ile karşılaşmanız mümkün değildir. Çünkü geliştirilmiş altyapımız ve deneyimli çalışanlarımız ile videolar sürekli güncelleştirilmekte ve iyileştirilmektedir. Artık iyi sinema keyfi için sinemaya gitmeye gerek kalmadı, sitemize uğramanız bunun için yeterli olacaktır.

Zor Ölüm 5 Hd izle” üzerine 8 düşünce

  1. Havza

    çok süper bir film kesinlikle izleyin admin bu filmide yükleyebilirmisin türkçe dublajını ( Rab Ne Bana Di Jodi) bide bu filmi buda çok süper (Jab Tak Hai Jaan) şimdikten teşekkürler başarılar.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>